Naše služby

Odborné realizace montáže a demontáže kuchyní a bytového nábytku.

Kuchyň zajišťujeme včetně připojení dřezu, baterie a spotřebičů na předem připravené instalace.

Případná vynáška zboží mimo nadměrně těžkých a objemných břemen z dodávkového vozu do bytu zákazníka je samozřejmostí.

V případě potřeby zajistíme osvědčeného a spolehlivého dopravce zboží, včetně sjednání odvozu a likvidace obalů.

Mimo montážní práce provádíme odborné zaměření prostoru.

Provádíme zaměření prostoru, které je vyžadováno pro následné zpracování návrhu vaší kuchyňské sestavy v kuchyňském studiu.

Během naší dvacetileté praxe v montáži kuchyňského a bytového nábytku se denně potvrzuje jak důležité je zpracování návrhu kuchyňské sestavy dle přesného zaměření stávajícího prostoru. Pokud totiž dodaná kuchyňská sestava neodpovídá rozměru prostoru, do nějž má být umístěna, či neodpovídají přípojná místa instalací, vznikají pak nemalé finanční a časové ztráty způsobené dodatečným přesouváním těchto připojovacích instalací, (pokud to však stavební dispozice bytu ještě dovolí) doobjednávkou nebo vrácením dílů kuchyně, či znemožněním montáže v domluvený termín.

Zaměření prostoru obsahuje:

  • Zakreslení půdorysu místnosti
  • Zakreslení jednotlivých pohledů stěn
  • Zakreslení horizontálních a vertikálních úhlů
  • Zakreslení veškerých stávajících připojovacích instalací
  • Zakreslení veškerých prvků, které mají vliv na návrh kuchyně (okna, topení, výklenky, podhledy, zárubně, nosné a nenosné konstrukce, rozvody vedené vně zdiva, apod.)
  • Případná upozornění či doporučení pro návrh

(Zaměření není zakresleno v měřítku, ale s reálnými kótami)
Zaměření trvá zhruba 60-90min

V případě zájmu vám můžeme doporučit kuchyňská studia, která vám při objednávce kuchyně odečtou zaplacenou částku za zaměření prostoru z ceny kuchyně. Zaměření pak bude výsledně zcela zdarma.

Spolupracujeme s kuchyňskými studii různých cenových relací, jež mají na trhu tradici, prodávající kvalitní tuzemské i zahraniční kuchyně, např.: Hanák, Nadop Ořechov..Zde vám na základě předloženého zaměření vypracují varianty podoby vaší budoucí kuchyně a vyhotoví detailní nákres připojovacích instalací (pokud stávající nevyhovují), které jsou eventuelně třeba připravit či přesunout dle potřeby kuchyně. To vše opět zcela zdarma při následné objednávce kuchyně.


Kontakt

Montážní nábytková služba


PRAHA


Miroslav Mlýnek:
- +420603807887

Tomáš Dvořák:
- +420604202446